Anasayfa / Paykwik

Paykwik

Alışveriş yapmak için birçok seçenek bulunur. Ancak bu seçeneklerden en çok kullanılanı internet alışverişleridir. Günümüzde insanların birçoğu alışverişlerini internetten yapmayı seçmektedirler. Buradaki amaç ise yorulmadan alışveriş yapmanın yanında alınan ürünün daha ucuza alınabilmesidir. İnternette ise en çok kullanılan alışveriş yöntemi kredi kartı ile alışveriştir. Ancak kredi kartı alışverişleri özellikle de limiti yüksek ya da limitsiz kredi kartları kullanıldığında tehlike arz etmektedir. Çünkü kredi kartlarının çalınarak içerisindeki limitlerin bir başkası tarafından kullanılabilme ihtimali bulunmaktadır. Bu olumsuzluklar nedeni ile Paykwik Kart üretilmiştir. Ön ödemeli bir kart olan bu sistem sayesinde alışveriş yapar iken paranızın çalınma ihtimali ortadan kalkmaktadır.

Paykwik Kart Satın Al

Firmamızdan temin edebileceğiniz bu kartın hiçbir şekilde yıllık ücreti yani aidat ücreti bulunmamaktadır. Bu da paranızın boş yere gitmesinin önüne geçecektir. Bu kartların çok fazla tercih edilmeye başlanmasının bir diğer nedeni ise kartlar içerisinde hiçbir kişisel bilginizin yer almamasıdır. Firmamızdan kısa sürede temin edebileceğiniz kartınızın üzerinde size özel olarak üretilmiş olan on altı haneden oluşan bir kart numarası bulunur. Bu numaralar yüksek bir güvenlik ağı ile üretilmektedir.

Paykwik Fiyatları

Kart yüksek bir teknoloji ile üretilmiş ve güvenliği artırılmış bir karttır. Kaliteli bir şekilde oluşturulan alt yapısı sayesinde hiçbir zaman kesintiye uğramamaktadır. Kartı kullanabilmek için öncelikle sitemizden kartı satın almalısınız. Kart satın alma işlemi için dilerseniz sitemizde yer alan telefon numaramızı arayabilir, dilerseniz de canlı destek hattımızdan yardım alarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu sanal kartları almak için yüksek miktarlarda ücret ödemeniz de gerekmemektedir. Eğer düşük bir bütçe ile kartımızı denemek ister iseniz on Euro’luk bir yükleme yapabilirsiniz.

Ucuz Paykwik 

Sitemizden satın alacağınız ön ödemeli kartınızı kullanabilmek amacı ile yüklemelerinizi sitemiz üzerindeki hesabınızdan kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kartınızdaki miktarı bozdurmak istediğinizde ise Euro cinsinden yaptığınız yatırma işleminizi o günkü Türk Lirası üzerinden bozdurabilirsiniz. Kart bozdurma işlemlerinde paranız hesabınıza havale yapılarak ödenmekte, havale ücreti tarafınıza yansıtılmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir