Anasayfa / Otopay

Otopay

Gelişen teknolojiler sayesinde insanlar birçok alışverişini online mağazalardan yapmaya başladılar. Birçok online oyun sitesi ve online alışveriş mağazaları müşterilerinin hesap güvenliklerini sağlamak için, çeşitli ön ödeme kart sistemlerini kullanmaktadır. Bizlerde sizlere hesap güvenliğinizi sağlamak, güvenli alışverişler yapabilmeniz için, dünya genelinde kullanılan en güvenilir, ön ödeme kart sistemlerinden otopay ön ödeme kartını en uygun fiyatlara temin etmeye çalışmaktayız. Sizlerde otopay kartı olarak güvenli işlem yapabilir veya online sitelerinize otopay ön ödeme sistemini ekleyerek müşterilerinize güvenli hizmetler sunabilirsiniz.

Otopay Kart Satın Al

Otopay, online alışveriş ve oyun sitelerinde güvenle para yatırma işlemlerinin yapıldığı bir ödeme sistemidir. Belirli oranlarda değeri olan otopay kartı ile kartınızın değeri kadar alışveriş yapabilir, oyun sitelerine para yatırarak istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Sitemizden hesap oluşturarak alacağınız otopay ön ödemeli kartınız ile sanal ödeme işlemlerinde dolandırılma olaylarının önüne geçmiş olacaksınız ve hesaplarınızın hacklenmesini önlemiş olacaksınız. Her türlü güvenlik için, sahibi olduğunuz otopay kartınızın pin numarası gibi numaralarını gizlemeli ve üçüncü şahıslar ile paylaşmamalısınız.

Otopay Fiyatları

Otopay ön ödeme kartı sahibi olabilmeniz için öncelikle, sitemize üye olmanız gerekir. Üye olabilmek için yeni hesap oluştur bölümünden, adınız ve soyadınız, telefon numaranız, doğum tarihiniz, kimlik numaranız, eposta adresi ve şifre bölümlerini doldurarak kayıt olmalısınız. Sitemize üye olduktan sonra, 10 euro (60 TL), 15 euro (88 TL), 20 euro (115 TL), 25 euro (138 TL), 30 euro (165 TL) ve 40 euro (220 TL) değerlerinde bulunan otopay ön ödeme kartlarından birisini seçerek satın alabilirsiniz. 18 yaşından büyük olan herkes otopay kart sahibi olabilir ve alışverişlerde kullanabilir.

Ucuz Otopay

Sitemize üyelik işlemlerinizi tamamlayarak satın aldığınız otopay ön ödeme kartını kullanarak çeşitli online alışverişleriniz için para yatırabilirsiniz. Bireysel kullanıcı iseniz, internet üzerinden yapacağınız tüm sanal para yatırma işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Online alışveriş veya oyun siteniz varsa, ödeme seçeneklerine otopay ön ödeme sistemini ekleyerek, müşterilerinizin ödeme işlemlerinin güvenle yapmasını sağlayarak, müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz. Müşteri destek hizmetlerimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir