Anasayfa / Jeton

Jeton

19 haneli özel bir pin kodundan oluşan Jeton kart, internet ödemelerinde kullandırılan özel bir yatırım seçeneğidir. Kartı online olarak satın alan kişiler, Jeton anlaşmalı bütün sitelere ödeme yapabilirler. Kartın, müşterilerine sağladığı birden fazla avantaj vardır. Özellikle kartın fiziki bir nitelik taşımaması, kayıp ve çalıntı risklerini ortadan kaldırıyor. Jeton resmi satış yetkisine sahip olan sitemiz, sizlere farklı paketler halinde kartı satın alma fırsatı veriyor. Sitemizi ziyaret ederek tüm kart paketlerini görüntüleyebilir ve Jeton kart hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Jeton Kart Fiyatları

Jeton kart, müşterilere Euro para birimiyle hizmet veren bir sanal karttır. Kartı satın aldığınız zaman üzerinde 4 haneli bir CVV kodu ve son kullanma tarihi bilgileri olacaktır. Sitemizde resmi olan satışı yapılan Jeton kartlar, en az 10 Euro şeklinde hazırlanmıştır. Satın alabileceğiniz en yüksek limitli Jeton kart ise 10.000 Euro şeklinde olacaktır. Güncel fiyatlar baz alındığı zaman şu an için sitemizde 10 Euro limitli bir Jeton kartı 60 TL’ye satın alabilmeniz mümkündür. Kartın güncel fiyatları, döviz kurlarındaki artış ve yükselişe göre değer kazanacaktır.

Jeton Kart Satın Al

Jeton satış işlemlerini tamamlamak için sitemizi güvenle takip edebilir ve uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Tamamen Türkçeye aktarılmış olan sitemize paykasabayi.net adresi üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Ardından sitemize kayıt olmak için tek bir üyelik formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Üyeliğin ardından karşınıza tüm Jeton kart limitleri çıkacaktır. İstediğiniz limitteki kartın üzerine tıklayarak ödeme işlemini yapabilirsiniz. Ödemeleri hem kredi kartları ile hem de havale seçeneği ile yapmak mümkün olacaktır.

Ucuz Jeton Kart

Binlerce anlaşmalı siteye ödeme yapma fırsatı veren Jeton, ön ödeme sistemine sahip olması bakımından hiçbir borç yaratmaz. Yani bankaların sunduğu kredi kartlarında karşımıza çıkan bilinçsiz kullanım, Jeton kart üzerinde hiçbir şekilde olmayacaktır. Ayrıca kartı satın aldığınız zaman elinize fiziki bir ürün yollanmaz. Böylece çalıntı gibi riskler de ortadan kalkmış olur. Sitemizi ziyaret ederek güvenilir şekilde Jeton satın alma işlemlerini yapabilir ve size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir