Anasayfa / Astropay

Astropay

Astropay Kart Satın Al

İnternet üzerinden alışveriş yapanlar, kart bilgilerinin çalınması korkusuyla hareket etmektedirler. Bu nedenle güvenli ödeme arayışlarına girmişlerdir. Astropay kart, bu ihtiyaçtan doğan elektronik ön ödemeli sistem ve bütünüyle güvenlik amacı ile kurulan bir ödeme aracıdır. Astropay kart, ön yükleme bedeli ile satın alınmakta ve 16 haneli pin kodu ile güvenlik devreye girmektedir. Kart içerisinde bakiyeler dolar şeklinde bulunmaktadır. Kart basıldığı andan itibaren 1 senelik kullanım hakkı verir. Tek kullanımlıktır ve kullanıldıktan sonra hemen kapatılır. Son kullanma tarihi geldiğinde ise otomatik olarak kapatılmaktadır. Astropay kart alırken kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmez ve başka kişiler tarafından kullanılma riski olmaz.

Astropay Kart Avantajları

Her gün kullanımında artış görülen ve her alanda kullanılabilen astropay, kullanıcılarına sağladığı avantajlar ile alışveriş dünyasının vazgeçilmezi olma yolunda ilerlemektedir.

– Bankalar tarafından yapılan yüksek para kesintilerine imkan tanımaz.

– Fiziksel bir kart olmadığından çalınma riski yoktur.

– Günlük kur değeri ve eş fiyatlarla hizmet sunulması dolayısıyla, yüksek fiyatlar görülmez.

– Şahsi bilgilerinizi vermeden güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız mümkün olmaktadır.

Astropay ile alışveriş dışındaki ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Ucuz Astropay Kart Satın Al

Astropay kart aldıktan sonra, kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşanılmaz. Online alışveriş sitelerinde, ödeme seçeneklerinde astropay çıkacaktır. Astropay yazısını tıklayarak sitemiz tarafında sizlere verilen pin kodunu girip, ödeme tutarına onay vererek, işleminizi tamamlayabilirsiniz. Fakat satın almış olduğunuz kart tutarı ile harcanan para arasında fark ortaya çıkarsa, bu kartı tekrardan kullanma şansı size verilmez. Bu durumda yapılacak işlem, sitemizden astropay kart bozdurma olacaktır.

Astropay Kart Bozdurma 

Astropay kartı içinde bulunan parayı geri almak istiyorsanız, bozdurma işlemi yapabilirsiniz. Sitemiz tarafından sizden kartın pin kodu, son kullanma tarihi bilgileri istenir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra astropay kart içindeki para TL cinsine dönüştürülecektir. Kartın içinde kalan miktar için para çekme talebi oluşturarak, bozdurma işlemini tamamlamış olursunuz. Sitemiz, astropay ve diğer ödeme işlerinin güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine imkan tanımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir